Історія компанії

Відлік історії Групи компаній VITAGRO починається зі створення в 1999 році приватного підприємства «Промислова компанія», яке на першому етапі своєї діяльності займалося торгівлею паливно-мастильними матеріалами.

1999
Січ
Створення ПП «Промислова компанія»
Відлік історії Групи Компаній VITAGRO починається у 1999 році. У Волочиську розпочинає роботу Промислова компанія, її засновує 19-ти річний Сергій Лабазюк. Напрямок діяльності якої - торгівля паливно-мастильними матеріалами. Колектив складається із кількості працівників. Працювали цілодобово без вихідних і свят. У той час грошима майже не розраховувалися, зазвичай бартер. Отож доводилося думати, як збути отриманий товар. Саме так в компанії з'явилося кілька тракторів, вантажна техніка, і компанія підійшла до наступного етапу, який став визначальним.
2001
Січ
Промислова компанія розширює сферу своєї діяльності
Маючи технічну базу ми почали надавати послуги з обробітку землі сільськогосподарським підприємствам Хмельницької області. Постійно нарощували матеріальні ресурси, наш колектив збільшувався, зростала клієнтська база, оскільки роботу виконували вчасно та якісно. В ті роки сільське господарство переживало не найкращі часи. Продукція не цінувалася, а основні засоби, паливо, міндобриво були дорогими. Праця у цій галузі була надзвичайно ризикованою, було невідомо, що принесе завтрашній день, та як планувати виробництво. Незважаючи на зовнішні виклики – підприємство міцніло, завоювавши своє місце на промисловій мапі України, готуючись до нових звершень.
2004
Жов
Засновано ПП «Аграрна компанія 2004»
У с. Попівці, Волочиського р-ну, Хмельницької області було придбано господарство, колись старий колгосп, який свого часу розпаювався та опинився на роздоріжжі, та на той час мав 1200 га. землі. Восени все земля господарства була зорана, ми закупили нову високопродуктивну техніку. Люди регулярно одержувати заробітню плату та кошти за оренду паїв. Пізніше приєдналися села Курилівка та Клинини, згодом населені пункти Хмельницького, Чемеровецького, Городоцького, Ярмолинецького, Кам'янець-Подільського районів, пізніше Ізяслав та Полонне. Зовсім скоро географія обробітку земель вийшла за межі Хмельницької обл. Зараз ми працюємо у Борщівському районі Тернопільської області, в Дубенському, Острозькому та Радивилівському районах Рівненської області.
Жов
Заснування дистриб’юторської компанії ПП «Агропром»
Головний вектор діяльності - реалізація ЗЗР, а також дистрибуція озимих, ярих та технічних культур. Зараз її діяльність продовжує заснована У 2012 році ТОВ «Агрохімічна компанія VITAGRO», нині ТОВ "VITAGRO Partner"
2007
Жов
Збільшення посівних площ ПП "Аграрної компанії"
Протягом трьох років підприємство збільшило свої посівні площі до 3000 га.
Жов
Молочне скотарство
Цей рік можна вважати роком розвитку в Групі Компанії молочного скотарства. Саме тоді ми приєднали до нашої структури господарства у с. Курилівка. Сьогодні у структурі VITAGRO 7 високопродуктивних ферм, оснащених молокопроводами та доїльними залами. З кожним роком відбувається істотне зростання надоїв. Збільшення поголів’я інтенсивних молочних порід. Зокрема на фермі в Остапківцях, куди завзли Бурштинську породу корів, Німецької селекції. Таким чином поголів’я збільшилося до 5,5 тис. корів. Щодня надоюють 50 тон молока, кожна корова в середньому дає 20 л. молока на день, а окремі 32 літри. Такі надої вдалося отримати і за рахунок заготівлі високоякісних кормів.
2010
Січ
Свинарство
2010 рік прийнято вважати роком заснування свинарства, оскільки тоді запрацював репродуктор у Свіршківцях.
Кві
Садівництво
У 2010 році керівництвом прийняте рішення про відродження галузі садівництва на Хмельниччині. Відводяться перші гектари під насадження у Свіршківцях. Нині площа садових насаджень сягає 700 га., розташовані у Свіршківцях та у Великих Жеребках Волочиського району. У садах компанії вирощують: яблуко, грушу, черешню, сливу, смородину. Професійний догляд та дотримання агротехнічних вимог дозволяє з року в рік збирати гарні врожаї. Фрукти успішно реалізовують в Україні, і не зважаючи на високу конкуренцію експортують, продукція сертифікована.
2011
Кві
Свинарство
У 2011 побудовано перший свинокомплекс на 20 000 поголів'я на рік. Сьогодні працює 6 репродукторів та 9 відгодівельних комплексів. Таким чином кіількіст поголів'я одночасного утримання складає 80 тис. голів., кожного місяця реалізується близько 10 тис. голів.
2012
Кві
Призначення Генерального директора VITAGRO
У 2012 колектив ГК делегував на посаду Генерального директора ГК VITAGRO Лабазюка Петра Петровича, тому що Лабазюка Сергія Петровича було обрано у народні депутати України. Відтоді тричі, у тому ж 2012, 2014 та 2019 рр. У тому ж році створено благодійний фонд «Ми поруч».
Гру
VITAGRO PARTNER
Утворено ТОВ «Агрохімічна компанія VITAGRO», нині VITAGRO PARTNER впевнено продовжує розвиватися на ринку України. Головне завдання – бути надійним партнером для сільгоспвиробників у всьому.
2013
Гру
Насіннєве виробництво
У 2013 році випустив першу продукцію насіннєвий завод VITAGRO у с. Лісоводи, Городоцького р-ну. потужністю 8-10 тон зерна за годину. На початках готували насіння озимої пшениці та сої, пізніше додалися : горох, ріпак, гірчиця, ячмінь. У 2017 сформували додаткову лінію для протравки насіння, потужністю 10 тонн на годину.
2014
Гру
Сортувальна лінія
У 2014 році здано в експлуатацію першу чергу холодильника з регульованим газовим середовищем, розрахованим на зберігання 5000 тис. тонн фруктів. Згодом здано другу чергу, та таким чином вийшли на планову потужність в 10 тис. тонн. У с. Жеребки добудовують ще один холодильник з сортувальною лінією, який зможе прийняти 5 тис. тонн яблук.
2016
Гру
Гарбузове насіння
На полях засіяли нову культуру – гарбузи. У 2016 збудовано у Михнові Ізяславського р-ну цех із переробки гарбузового насіння. Насіння йшло на експорт, на потреби фармацевтичної галузі.
2017
Гру
ТМ Семеліта
У 2017 сформували додаткову лінію для протравки насіння, потужністю 10 тонн на годину. Насіння випускається під торговою маркою «Семеліта».
Гру
Елеватори
У 2017 відбулося відкриття першого елеватору ГК у с. Закупна, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл., потужність зберігання якого складає 82 тис. т. Тут зерно зберігається, очищується, відбувається сушіння, і навіть підвищення якості зернових культур. А розташування поблизу колій допомагає зручно транспортувати.
Гру
Олійно-пресове виробництво
Першу продукцію у 2017 випустив олійний завод. Потужність переробки 120 тонн насіння на добу. Випуск за добу 50 тонн олії та 40 тонн макухи.
2018
Гру
Елеватори
У лютому 2018 році розпочали будівництво елеватора на 5 тис. тонн, який у жовтні 2018 року прийняв першу продукцію.
2019
Гру
Сонячні електростанції
У 2019 році реалізували проект з відновлювальних джерел енергії. Введено в експлуатацію сонячні батареї у Ріпні, Волочиського р-ну., закупили обладнання у найкращих українських та закордонних виробників. На сьогодні вона найефективніша на Хмельниччині. Ще три станції на стадії завершення, у Личівці та Богданівці Волочиського, та Івашківцях Чемеровецького р-ну., їх загальна потужність складе 15, 6 мегават.
2020
Гру
Комбікормовий завод
У 2014 році у с. Лісоводи побудовано сучасний комбікормовий завод. Тут практично замкнутий цикл високоякісного та збалансованого комбікорму. Із запуском ємностей завод виходить на потужність 25 тонн комбікорму щогодини.