Гаряча лінія 0(800)217-222

Ми відправили перше судно з нашим зерном з Ізмаїла, шляхом «річка-море» до Туреччини

08-06-2022 85
Ми відправили перше судно з нашим зерном з Ізмаїла, шляхом «річка-море» до Туреччини

Україна завжди була однією з основних постачальників сільськогосподарської продукції для всього світу. Ми вирощуємо набагато більше зернових та олійних культур чим споживаємо, тому експорт продукції це обов’язкова складова, як для продовольчої безпеки багатьох країн, так і для розвитку економіки України.

З початком війни були заблоковані всі морські порти і експорт зупинився. В у всьому світі почали говорити про продовольчу кризу, поширення бідності, а в країнах Близького Сходу та Північної Африки навіть про голод. Питання експорту нашої продукції після питання війни, стало одним з ключових.

Раніше Група компаній VITAGRO експортувала свою продукцію через великих трейдерів, але стало зрозуміло, що потрібно шукати інші логістичні шляхи відправки продукції.  Завдяки нашій команді експортних та логістичних фахівців був знайдений альтернативний шлях.

Вперше, власними силами, ми відправили перше судно з нашим зерном на олію з Ізмаїла, шляхом «річка-море» до Туреччини. Україна вже багато років була №1 країною по забезпеченню світу соняшниковою олією, тому ці перші 2 тис тон дуже важливі для харчової безпеки.

Ми і надалі будемо шукати шляхи для експорту та імпорту продукції, адже це насамперед необхідно для підтримки економіки нашої держави!