Гаряча лінія 0(800)217-222

Розвиток команди = Розвиток компанії

22-03-2021 1647
Розвиток команди = Розвиток компанії
Розвиток команди - це розвиток компанії.

Цінності Групи компаній VITAGRO - це люди, розвиток, лідерство, відповідальність, професіоналізм та постійне вдосконалення.

Для розвитку своєї Команди ми створили Корпоративний університет, місією якого є продукування нових знань, розвиток практичних навичок, формування філософії організації і створення Команди однодумців, яка формує інтелектуальну цінність компанії. ьки за лютий місяць в Корпоративному університеті було проведено 15 тренінгів та майстер-класів, які охоплюють як менеджерські навички, так і case study – програми, де команди різних бізнесів аналізують проблемні ланки в роботі і перетворюють їх на рішення для розвитку.

Вдосконалення професійних знань та технологій, Командна взаємодія, Невербальна комунікація, Надихаюче лідерство та управління командою, Робота з інструментами Google, Excel - це далеко не повний перелік навчальних програм, які пройшли більш ніж 200 наших колег.

Ми разом будуємо, як власний успіх, так і успіх компанії, і разом ми професійно та особистісно ростемо, навчаємося, практикуємо нові інструменти та вдосконалюємося. Так не будемо ж зупинятися!