Турбота про землю заради добробуту людей є нашою головною місією

28-03-2022 113
Турбота про землю заради добробуту людей є нашою головною місією
Турбота про землю заради добробуту людей - є нашою головною місією. Група компаній VITAGRO – це про цінності та реальний внесок у вирішення локальних і глобальних
суспільно значимих питань. Щоразу, відкриваючи нове виробництво, ми ставимо собі питання: чи зможемо з його допомогою дати людям те, що їм дійсно потрібно?
Так в 2018 році ми запустили в роботу першу сонячну електростанцію, яка виробляє «зелену» енергетику, зараз вже працює таких чотири.

Екологічність видобутку електричної енергії з сонячної, в порівнянні з нафтою, газом чи вугіллям має величезні переваги. Адже її добування абсолютно безпечне для
навколишнього середовища.Зараз галузь відновлювальних джерел енергії в Україні перебуває в складній ситуації: багато об'єктів в Україні зупинили свою діяльність через військові дії, через пошкодження підстанцій та ліній електропередачі. Для підтримки галузі наші сонячні електростанції продовжують свою роботу в режимі 24/7.
Незважаючи на те, що розрахунки за відпущену електроенергію зараз не відбувається, ми зберегли робочі місця, підтримуємо в робочому стані обладнання і відпускаємо в мережу електричну енергію.

Оператори сонячних станцій в режимі реального часу справно виконують команди диспетчерів Укренерго в рамках балансування енергосистеми України, як в період роботи 
в ізольованому режимі, так і зараз, коли Україна вже приєдналась до європейської енергомережі.

Людство здатне забезпечити свої потреби в електроенергії повністю за рахунок сонця. Віримо, що ми переможемо і продовжимо свій шлях до екологічного забезпечення електроенергією України! Слава Україні!