Урожаю кукурудзи - 2022 бути!

21-03-2022 100
Урожаю кукурудзи - 2022 бути!

Деякі аграрії відмовляються цього року від посіву кукурудзи, тому що це культура, яка потребує більших витрат та зусиль на її вирощування. Але ми не залишимо Україну без кукурудзи, бо вона ж входить до «трьох найголовніших хлібів людства».

З кукурудзи можна приготувати смачні страви, вона є необхідною сировиною для корму тваринам, а також завдяки кукурудзі можна стати енергонезалежною країною і забезпечити себе великою кількістю необхідних товарів.

 

Об’єм споживання кукурудзи по всьому світі близько 1 млрд тонн – для порівняння це більше, ніж пшениці, ячменю, сорго та вівса разом.

 Застосування і властивості кукурудзи:

  • З кукурудзи отримують борошно, крупи, пластівці, олію
  • Слугує сировиною для біогазу
  • Кукурудзяний крохмаль - не тільки хороший згущувач, а й сировина для виробництва оцту і різних алкогольних напоїв, включаючи віскі і бурбон.
  • Кукурудзяний сироп використовують у кондитерських виробах.
  • Застосовується у виробництві лікарських препаратів, біорозкладаних пластикових пакетів, паперу, гофрокартону, миючих засобів, фарби, підгузників, косметики, клею, добрив, агрохімікатів і навіть вибухівки.

Кукурудза - є універсальним продуктом, з якого можна отримати майже, що завгодно від харчових та побутових продуктів до електрики і палива.

Готуємо поля під посів кукурудзи та вносимо мінеральні добрива.

Ми переможемо! Слава Україні!