Збільшуємо виробничі потужності соняшникової і ріпакової олії у півтора рази

14-04-2022 89
Збільшуємо виробничі потужності соняшникової і ріпакової олії у півтора рази

Наша задача - це забезпечення продовольчими продуктами українців і оперативне реагування на потреби України. Нажаль ситуація, яка складається зараз в регіонах, де ведуться бойові дії призвела до того, що багато виробництв призупинило свою діяльність. Так, 50% найбільших виробників олійно-жирової галузі, а це близько 35 заводів, опинилась в умовах, коли вони вимушені зупинити виробництво олії. Постало питання забезпечення українців таким необхідним продуктом, як олія.

Олійно-пресовий завод Групи компаній VITAGRO вже більше 5-ти років виробляє соняшникову та ріпакову олію та успішно її експортувала. Україна – є найбільшим виробником соняшникової олії у світі і ми приймали безпосередню участь у забезпеченні світу нашою українською олією.

Розуміючи, що зараз стає нагальним питанням забезпечення олією, ми збільшуємо виробничі потужності у півтора рази, як соняшникової, так і ріпакової олії. Тим самим ми збільшуємо виробництво макухи, яка слугує кормом для тваринництва. Також збільшиться виробництво пелет з лушпиння соняшнику, які використовуються, як альтернативне паливо. Збільшення виробництва також забезпечить додатковими робочими місцями наших співвітчизників.

Загальні потужності переробки нашого заводу складуть:

  • Соняшнику – 180 т/добу, з них – 75 т/добу – олії
  • Ріпаку – 135 т/добу, з них – 55 т/добу – олії

Ми переможемо! Слава Україні!