Про нас


В 2019 році група компаній VITAGRO відсвяткувала 20-річний ювілей своєї роботи. Сьогодні це успішний агропромисловий холдинг, який забезпечує стабільною роботою понад 5000 працівників.  Земельний банк Групи компаній VITAGRO налічує 85 тисяч гектарів у Волочиському, Городоцькому, Кам’янець-Подільському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Ярмолинецькому,  Ізяславському, Полонському районах Хмельницької області,  Борщівському районі Тернопільської області, Рівненському районі Рівненської області. VITAGRO, як соціально відповідальна група компаній, співпрацює з громадами та завжди допомагає у вирішенні конкретних проблем. Зокрема, розвиває інфраструктуру, медицину та освіту регіону.

Головний принцип Групи компаній - не стояти на місці, а продовжувати розвиток в різних напрямках, створюючи все більше суспільних благ та робочих місць. Усі працівники VITAGRO об’єднані спільною корпоративною культурою, єдиними цінностями та підходом до роботи.

Керівництво VITAGRO добре розуміє, що ефективне ведення бізнесу в сучасних умовах потребує своєчасного впровадження нових технологій і підходів. Група компаній постійно оновлює матеріально-технічну базу та технічний парк - щороку інвестуються ресурси в придбання сучасної сільськогосподарської техніки провідних світових виробників, яка збільшує ефективність виконання сільськогосподарських робіт, водночас, забезпечуючи комфортом тих, хто її обслуговує.

Місія Групи компаній VITAGRO: Ми працюємо заради добробуту людей з турботою про Землю та майбутні покоління.

Всі бізнес-напрямки, Група компаній розвиває дотримуючись обраної місії. Поряд з вирощуванням і переробкою сільськогосподарської продукції Група компаній VITAGRO активно займається розвитком свинарства, скотарства, садівництва, елеваторним бізнесом, а також розвиває такі екологічні напрямки, як сонячна енергетика, приймає участь в будівництві українських доріг задля комфорту та безпеки людей та виробництві керамічних блоків з екологічно чистої глини.

Наші цінності - це люди, розвиток, лідерство, відповідальність, професіоналізм та постійне вдосконалення.