Гаряча лінія 0(800)217-222

Сади Групи компаній VITAGRO входять до ТОП-5 найбільших садів України

03-11-2021 225
Сади Групи компаній VITAGRO входять до ТОП-5 найбільших садів України
Група компаній VITAGRO є однією із найбільших компаній України з успішним досвідом введення та розвитку садівничого бізнесу. За 10 років у садівництві досягли чималих успіхів:
- Від вирощування українських саджанців до закордонних, зокрема італійських;
- Автоматизовані майже усі процеси догляду за насадженнями;
- Використання сучасної техніки;
- Найсучасніший та один з найбільших сортувально-зберігальних комплексів України;
- Зберігання фруктів у сучасних холодильних камерах з використанням новітніх технологій;
- Експорт яблук в країни Перської Затоки та Середньої Азії;
- Власний бренд Сади Єви;
- Пакування в тару замовника, так і у власну брендовану тару Сади Єви.
 
А 28 та 29 жовтня цього року, наші фахівці поділились своїм досвідом щодо введення успішного садівничого бізнесу, на VII Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові» у м. Вінниця, де виступила садівничим партнером. Директор департаменту садівництва Максим Бортник розповів, як побудувати успішний бізнес по садівництву та вирощуванню саме зерняткових культур. Важливою подією стала презентація яблук  Групи компаній VITAGRO  під власним брендом Сади Єви, які забезпечують вітчизняний ринок фруктовою продукцією та успішно експортують до  країни Перської Затоки та Середньої Азії, де яблука сортів Гала Роял, Гала Шнига, Ред Делішес  мають чималий попит.  Тож запрошуємо насолодитись свіжими, натуральними та смачними плодами під власним брендом Сади Єви, які задовольняють смакові потреби наших споживачів.
Ми пишаємось своїми досягненнями і вкотре доводимо, що ми одні з найкращих. Але ми не зупиняємось, рухаємось далі, оскільки попереду ще багато цілей та завдань.