Сонячні електростанції

Компанія VIT ENERGY заснована в 2018 році з метою інвестування і розвитку проектів у сфері відновлюваної енергетики. Сьогодні компанія розпочала декілька проектів в Хмельницькій області, розвиваючи портфель проектів з фокусом на сонячній енергетиці. Ми також досліджуємо інші джерела відновлюваної енергії, такі як вітер і біомасу.

На сьогоднішній день працюють чотири сонячні електростанції на загальній площі 29,5 га потужністю 12,9 МВт.
VIT ENERGY розробляє проекти «під ключ», що включає: юридичну та технічну перевірку земельної ділянки, проведення due diligence, надання земельного статусу, проектування, підготовку технічної документації, отримання «зеленого тарифу», інжиніринг, постачання, будівництво та технічний нагляд.

Компанія VIT ENERGY працює тільки з перевіреними сонячними батареями топових світових брендів таких, як Talesun, Jinko, Trina Solar та інші з гарантією виробника до 30 років! Також компаніє надає дистриб'юторські послуги мережевих інверторів європейського та китайського виробництва, кабель постійного струму від провідних європейських виробників та системи кріплення українського виробництва.

Також розвивається напрямок домашніх сонячних батарей. Використання сонячної енергії для задоволення побутових споживчих потреб вже давно не в новинку для жителів європейських країн. Сонячні електростанції для дому безпечні і не шкодять екології (на відміну від традиційних способів отримання енергії). Компанія VIT ENERGY встановлює сонячні батареї "під ключ" на приватних домогосподарствах, починаючи з проектування та закінчуючи оформленням "Зеленого тарифу".

Ми віримо, що займаємося шляхетною справою, створюючи «зелене» майбутнє для країни та всього людства.