Насіння, мікродобрива, ЗЗР


    

VITAGRO Partner – провідна національна компанія, що входить до Групи компаній VITAGRO, та з 2012 року є надійним партнером аграріїв.

Компанія володіє портфелем власних брендів і забезпечує сільськогосподарських виробників високоякісними засобами захисту рослин ТМ Bayton, насінням ТМ Semelita, інокулянтами ТМ Inoculant, мікоризантами ТМ Mycofix та мікродобривами ТМ Energreen.

Пріоритетним напрямком для розвитку, компанія VITAGRO Partner  обрала - виробництво. Гордість компанії - насіннєвий завод Semelita – сучасне підприємство з найкращим європейським обладнанням Cimbria. На заводі використовується технологія «Care seeds», що дозволяє обробляти насіння без травмування та підготувати найкращий посівний матеріал.  Лабораторія заводу оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє здійснювати максимальний контроль якості насіння на всіх етапах виробництва.

В 2020 почав роботу ще один завод групи компаній - завод по виробництву мікродобрив під ТМ Energreen, а в 2021 році розпочинається виробництво нової вдосконаленої лінійки продуктів Energreen Premium. Преміальні добрива мають широку асортименту лінійку на основі мікроелементів, амінокислот та інших сполук, які максимально збалансовані за своєю ефективністю. Продукти розроблені з урахуванням усіх потреб культур та потенціалу врожайності, так що, сільгоспвиробники зможуть обрати технологію живлення саме під свої потреби.
VITAGRO Partner побудувала свою власну дистриб’юторську мережу, яка зараз представлена в 13 регіонах України та продовжує розширювати свою діяльність.

Компанія розвиває дистрибуцію та виробництво, для розвитку виробництва в компанії сформований відділ R&D, який займається науковими розробками та лабораторними дослідженнями. В 2019 році була побудована найсучасніша агрономічна лабораторія з фітотроном, де проводяться всі розробки, досліди ґрунтів, культур та випробовування продуктів.  Після лабораторних досліджень всі продукти проходять випробування на власних полях, де щороку закладаються більше 100 різних сортів та гібридів насіння, більше 150 мікродобрив та перевіряються технології вирощування сільськогосподарських культур з застосуваннях різних засобів захисту рослин.
Розвиток агрономічної служби VITAGRO Partner є також пріоритетним, відділ агрономів-консультантів надає кваліфіковані консультації своїм партнерам-аграріям і завжди готові оперативно вирішувати завдання по збільшенню ефективності вирощування культур на отриманню високих врожаїв.

Візитна картка VITAGRO Partner – актуальний сервісний продукт для сільськогосподарських підприємств – ПСВ (програма спільного вирощування), що дозволяє партнерам розвивати бізнес без кредитних коштів. Спираючись на досягнення наших науковців та перевірені рішення, ми допомагаємо компаніям-партнерам вирішувати поточні та перспективні завдання, що стоять перед аграрним сектором. Разом з нашими партнерами ми покращуємо стандарти ринку та впроваджуємо нові технології вирощування культур з врахуванням всіх потреб.

Команда  VITAGRO Partner будує партнерські взаємовідносини,  надаючи своїм партнерам-аграріям якісні продукти, ефективні рішення та професійний агрономічний супровід для досягнення високих врожаїв.

Детальніше за посиланням: https://vitagro-partner.com.ua/