Елеваторний бізнес

Група компаній VITAGRO розпочала будівництво елеваторів в 2018 році і в цьому напрямку вже досягла значних успіхів. На сьогоднішній день в рамках цього бізнес-напрямку побудовано 3 елеваторних комплекси: для кластера Товтри - елеватор Закупне з потужністю зберігання 108 тис. тон; для кластера Волинь -  елеватор Пустоіванне з потужністю зберігання 42 тис. тон, та для кластеру Центральний -  елеватор Волочиськ з потужністю зберігання 24 тис. Наразі будується новий елеватор для Кластеру Хмельницький у Богданівцях.


Сучасні елеватори групи компаній VITAGRO мають повністю автоматизований процес завантаження, відвантаження та зберігання зернової продукції. Використовується енергозберігаюче  обладнання для оперативного просушування великих партій зерна та з можливістю зберігати його різними партіями.
На елеваторах встановлено сучасне обладнання виготовлення провідними українськими та європейськими виробниками, такими як: MULMIX, ВАРІАНТ АГРО СТРОЙ, ОЛІС, STRAHL, BUHLER, KMZ, LAW с продуманою структурою всього процесу виробництва, починаючи з післязбиральної обробки врожаю, очищення, сушки. Всі елеватори  компанії – маршрутні, та мають у наявності власні маневрові тепловози.


Таким чином ми гарантуємо збереження врожаїв, забезпечуємо плановість робочих процесів, ведемо точний облік зерна, що зберігається, та гарантуємо якість та ефективність відправлення продукції в тому числі на експорт.