Продаж груші

Продаж груші

Грушеві сорти входять до топ-5 популярних українських дерев. Плоди вживають у їжу, використовують у кондитерській галузі, застосовують у народній медицині – попит на фрукти зберігається цілий рік.

Продаж груші оптом від виробника – затребувана послуга холдингу Vitagro серед власників супермаркетів та ринкових рітейлерів.

 

Купити грушу оптом від виробника Vitagro

При правильному зберіганні соковитість, аромат та користь плодів зберігається протягом місяців, дозволяючи споживачам насолоджуватися літньо-осінньою продукцією у холодний сезон, а рітейлерам – отримувати більше вигод від продажу товару.

Холдинг вирощує два види грушових дерев:

 • звичайні;
 •  колоноподібні.

Порівняно із звичайними, колоноподібні різновиди забезпечують високу врожайність. На садових ділянках вирощуються кілька сортів, завдяки чому клієнти можуть купити грушу оптом в Україні на свій розсуд, орієнтуючись на вигляд, тривалість зберігання, смакові якості.

 

Користь груші

П'ять плодів здатні покрити добову норму клітковини дорослої людини. Також фрукт містить:

 • флавоноїди – запорука здорових судин;
 • арбутин – місцева антибактеріальна речовина;
 •  пектин – регулятор роботи кишківника;
 • калій – помічник серцевого м'яза;
 • кобальт та фолієва кислота – елементи, що беруть участь в утворенні кров'яних тілець та клітин.

Фрукт багатий на вітамін B4, аскорбінову кислоту, біофлавоноїди, дубильні речовини. У народній медицині плоди застосовують для лікування чоловічих захворювань, розлади травлення, хвороби нирок та серця.

Нейтральний смак використовують у кулінарних експериментах. З м'ясом, сиром, дичиною та горіхами чудово поєднуються плоди груші, оптом купувати товар вигідніше навіть приватним особам – ціна партії виходить нижчою та привабливішою.


Особливості вирощування

Тримати продукцію свіжої дозволяє дотримання правил зберігання та вирощування. Невибаглива культура прославилася високими смаковими якостями, лежкістю, здатністю переносити тривале транспортування.

Vitagro виділив під грушові сади ділянки, що добре освітлювались сонцем. Багаті родючі ґрунти України насичують дерева коктейлем із мінеральних сумішей, корисних мікроорганізмів. Часте поливання допомагає підтримувати оптимальний баланс вологи, наділяти плоди соковитістю та мікроелементами, які необхідні людському організму.

Фахівці дотримуються правил догляду за фруктовими деревами:

 • поливають у відведений період – перед початком сезону, після цвітіння, до збирання врожаю та після опадання листя;
 • підгодовують органічними та мінеральними добривами;
 • обрізають – видаляють зайві, пошкоджені пагони, роблять крону зручною для збору врожаю.

Пропонована груша оптом вирощується з дотриманням усіх умов, фрукти акуратно збирають та розміщують на складах. Обладнані фруктосховища підтримують задану температуру, щоб продовжити термін зберігання продукції.

 

Найкращі сорти груші на продаж

 

Сорти відрізняються ступенем солодощі, твердістю м'якоті, кольором шкірки та часом дозрівання. Літні види плодоносять у серпні:

 • Талгарська красуня - великий витягнутий фрукт зі світло-жовтою, трохи рум'яною шкіркою і соковитою, хрумкою м'якоттю.
 • Улюблениця Клаппа - американський різновид з тонкою шкіркою і ніжною серединою, що тане.
 • Вільямс – англійські дерева, що дають фрукти з мускатним запахом та винно-солодким смаком.


Порівняно з літніми, осінні сорти дозрівають пізніше та довше зберігаються:

 • Вікторія – популярний сорт із кисло-солодкою м'якоттю, витримує 4 місяці в обладнаному фруктосховищі.
 • Абат Феттель - соковитий, що тане плід жовто-солом'яного відтінку, має кремову маслянисту м'якоть.
 • Листопадова – невеликі фрукти, що мають одночасно кислий і солодкий присмак.

Якщо цікавить оптовий продаж груші в Україні, що відноситься до зимових сортів, холдинг пропонує:

 1. Еріка – чеська культура із золотистим відблиском, своєрідною кислинкою та десертним смаком.
 2. Киргизька – всередині щільна та стигла, з великою зернистістю, чудово транспортується та довго зберігається на складах.

Зимові різновиди здатні зберігати показники до 8 місяців, що підвищує попит на фрукти.

 

Переваги оптового продажу груші від компанії Vitagro

 

Головна перевага купівлі груші оптом – ціна. Роздрібна вартість завжди вища, а оптова дозволяє дешево придбати партію товару та встановити зручну ціну для споживачів.

Дерева вирощуються з дотриманням рекомендацій фермерів, професіоналів у галузі сільського господарства, для підживлення закуповуються найкращі мінеральні добрива. До питання збору, способів обробки, зберігання та доставки фахівці підходять уважно, завдяки чому покупці отримують партії свіжих продуктів із високими смаковими характеристиками.


Де купити грушу оптом від виробника?


Холдинг співпрацює з фізичними та юридичними особами з усіх областей України, постачає партії фруктів до будь-якого міста. Клієнти отримують можливість купити грушу оптом у Вінниці, Харкові та Києві.

Важлива умова отримання якісного товару – акуратне транспортування. Доставка можлива складу покупця. Також фахівці проводять консультації щодо способів зберігання фруктів на складах.