Соціальні проєкти

    
Не бути з людьми - не мати перспективи.  


Окрема сфера, яка червоною ниткою пронизує діяльність Групи компаній VITAGRO – соціальна відповідальність. При чому, як у роботі з громадами, пайовиками, так і у роботі з працівниками. Для того щоб суспільство розвивалося духовно, морально, матеріально, потрібно працювати системно. Інвестуючи у різні сфери життєдіяльності. За ці роки спрямовано сотні мільйонів гривень на розвиток інфраструктури, вирішення завдань, які стоять перед освітою, медициною, культурою.

Особливо важлива така підтримка на початках, коли держава переклала соціальну відповідальність на того, хто орендує землю. Важлива така підтримка і нині. Провести водогін, замінити старі вікна на енергозберігаючі, зробити ремонт у храмі, підсипати дорогу – роботи вистачає завжди.
Кожного року зростає орендна плата, пайовики отримують її на вибір – коштами, зерном пшениці та кукурудзи, борошном та цукром, збільшується кількість робочих місць. Загальна кількість зайнятих на підприємстві сягає більше 5000 працівників. Тут люди знайомляться, одружуються, працюють цілими сімейними династіями. Колектив групи компаній розуміє завдання, які стоять перед ними, готові до розвитку та самовдосконалення.

Зроблено чимало, та попереду ще більше завдань: родюча земля, гарні люди, працьовитий і відповідальний колектив, усе для того, аби не стояти на місці і рухатися вперед. Група компаній VITAGRO по праву належить до когорти найкращих агропідприємств України. Бути першими дозволяють принципи, які сповідує компанія: це люди, розвиток, лідерство, відповідальність, професіоналізм та постійне вдосконалення.